Kent Konseyi Öğrencilerle Buluştu

Gümüşhacıköy Kent Konseyi Yürütme Kurulu, Gümüşhacıköy Hasan Duman Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Yusuf Kemal Öztürk ve Meslek Yüksekokulu Yönetim ve Organizasyon Bölüm Başkanı ve Kent Konseyi Divan Kurul üyesi Öğretim Görevlisi Gamze Uzun’un katılımlarıyla Meslek Yüksekokulu Konferans salonunda 08/10/2019’da  öğrencilerin ilçe kaynaklı sorunlarını görüşmek ve çözüm stratejileri oluşturmak amacıyla bir araya geldi.

Kent Konseyi Yürütme Kurulu üyeleri Gümüşhacıköy Hasan Duman Meslek Yüksek Okulu öğrencilerinin sorunlarını ve taleplerini dinledi.

       Meslek Yüksek Okulu Konferans Salonunda yapılan toplantıda Belediye Başkanı Zehra Özyol, yaptığı konuşmada gurbette eğitim öğretimini sürdüren siz değerli gençlerimizi zaman, zaman ziyaret ederek karşılaşılan sorunlar ve çözümleri noktasında istişareler yapıyoruz.  Sizler aynı zamanda Gümüşhacıköy’ün Kültür ve Turizm elçilerisiniz. Gümüşhacıköy’de karşılaştığınız sorunları, önerileriniz ve varsa projeleriniz bizim için çok önemli bu noktada sizleri dinlemek için buraya geldik dedi.

            Daha sonra söz alan öğrenciler en çok şehir içi minibüslerin servis yetersizliği, Ev kiralarını pahalı olması ve kiralık ev bulamadıkları, Okul bahçesinin yetersiz olduğu, şikâyetinde bulundular.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir