KELEŞ’den; İlk Müjde ”Nefes Kredisi”

Gümüşhacıköy Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Can Keleş yapılan seçimlerden sonra üyelerine İlk Müjdeyi verdi Keleş; Ticaret ve Sanayi Odası üyelerinin 2 Nisan 2018 tarihinden itibaren TOBB Nefes Kredisi’nden faydalanmaya başladığını söyledi.

Keleş, “Nefes Kredisinde faizler aylık yüzde 0,99, yıllık yüzde 11,88 olarak belirlendi.

Kredi vadesi, ilk 6 ay geri ödemesiz, takip eden 12 ay eşit taksitli olmak üzere toplam 18 ay olacak.

TOBB “Nefes Kredisi 2018” ile ilgili açıklamalarda bulunan Gümüşhacıköy Ticaret ve Sanayi Odası başkanı Yönetim Kurulu Başkanı Can Keleş, Nefes Kredisi’nin devlet, finans sektörü ve iş dünyası iş birliğinin örnek projelerinden birini oluşturduğunu belirterek, “Kredi gerek tutarı gerek faiz/kâr payı itibarıyla gerçek bir nefes kredisidir. Ümit ediyorum ki üyelerimize çok büyük katkı sağlayacak ve KOBİ’lere rahat bir nefes aldıracak.”dedi.

Keleş, TOBB öncülüğünde, oda ve borsaların katkılarıyla gerçekleştirilecek yeni Nefes Kredisi uygulaması için Başbakan Binali Yıldırım, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci ve TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun katılımlarıyla 31 Mart Cumartesi günü İzmir’de imzaların atıldığını hatırlattı.

İlçemizde üyelerimiz odamız tarafından sağlanan kredi hacminden Nefes Kredisi verecek bankalar Ziraat Bankası, Denizbank, Halkbank, Vakıfbank, Ziraat Katılım ve Vakıf Banka müracaat ederek yararlanabilecekler.

Keleş; Şimdiden kredi kullanan üyelerimize can suyu sağlayacak Nefes Kredisi hayırlı olsun.”dedi.

Yanıtla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir