KELEŞ; Sosyal Projelere Önem Veriyor ve Önemsiyoruz

“Engelliler Yaşam Merkezi ve Yaşlı Bakım Evi Projesi” Toplantısı Ticaret ve Sanayi Odasında Yapıldı.

 Toplantıda konuşan Gümüşhacıköy Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Can Keleş; Sosyal Projelere Önem Veriyor ve Önemsiyoruz dedi.

            İstanbul, Gümüşhacıköy İlçesi ve Köyleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (GÜMYAD)Yönetim Kurulu Başkanı Sadiye Çelik ve Yönetim Kurulu Üyeleri, İlçemizde yapacakları Engelliler Yaşam Merkezi ve Yaşlı Bakım Evi  Projesi ile ilgili İlçemiz Meslek Odası Yöneticileri ile ilk toplantısını Gümüşhacıköy Ticaret ve Sanayi Odasında yaparak proje hakkında bilgilendirme yaptı.

                   Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Can Keleş,”Bu konuda GÜMYAD, dernek başkanımız ile birlikte “Gümüşhacıköy Meslek Odaları” olarak bizler, merkezine insanı alan sosyal projelere özel bir önem veriyor ve önemsiyoruz, Engelli ve yaşlılarımızın hayatını kolaylaştırıcı bu  projenin Gümüşhacıköy’de, uygulanmasına vesilen olan, destek  olan herkese    teşekkür ediyorum.

            Birlik, beraberlik içerisinde engelli ve yaşlılarımıza yönelik faaliyet ve projelerin içerisinde yer alacağız. Onların ihtiyaçlarını karşılamak, yaşam kalitelerini  korumak için el ele vereceğiz. Onları korumak, hürmet göstermek en büyük erdemlerden biridir.  Bu konuda elimizden gelen ne varsa, hem sosyal, hem kültürel olarak da, onlarla bir arada olmaktan, mutluluk duyacağımı ifade etmek istiyorum. ”dedi.

            Toplantıya Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Musa Alpaslan, Ziraat Odası Başkanı, Sadık Çolak, Madeni İşler Odası Hasan Gündüzcü, Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Ali Can Çam, Leblebiciler, Ekmekciler ve Emekçiler Odası Başkanı Nurettin Keskin, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Kazım Kizir, Esnaf ve Kefalet Kooperatifi   Başkan Yrd. Özden Turan, katıldılar.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir