Kaymakam Mehmet Deniz Arabacı Öğrencilerin Sevincine Ortak Oldu

İlçemiz Kaymakamı Mehmet Deniz Arabacı, Şehit Teğmen Ahmet Çıtak İlkokulunda gerçekleştirilen 2018-2019 Eğitim-Öğretim Dönemi yılsonu karne dağıtım programına katıldı.

Sınıflardaki karne dağıtım törenine katılarak öğrencilere karnelerini veren ve onlarla bire bir yakından ilgilenip kitap ve defter hediye eden Kaymakam Mehmet Deniz Arabacı;

2018-2019 eğitim öğretim yılının son zili çaldı. Tüm yurtta karne heyecanı yaşanırken, ilçemizde de aynı heyecan yaşanmaktadır.  Oldukça yoğun ve yorucu bir eğitim öğretim yılının sonuna daha geldik diye ifade ederek,  öğrencilere tavsiyelerde bulunarak, yaz tatilinde bol bol kitap okumalarını ve yaz spor okullarına gitmelerini istedi. İlçemiz Kaymakamı, konuşmasının devamında mutlu bir günde öğrencilerle beraber olup, onların karne heyecanını, coşkusunu paylaşmaktan duyduğu mutluluğu dile getirerek, “Bu eğitim öğretim yılında gayret gösteren tüm öğretmen arkadaşlarımızı çok sevgili yavrularımızı çalışmalarından ve başarılarından dolayı tebrik ediyor, iyi tatiller diliyorum dedi.

2018-2019 Eğitim-Öğretim Dönemi yılsonu karne dağıtım programına Kaymakam Mehmet Deniz Arabacı, Belediye Başkan Vekili Güllü Özbal,  İlçe Jandarma Komutanı Aziz Bektaş Kaymak, Emniyet Müdürü Sezgin Çelik,  İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan Gültekin, Şube Müdürü Mustafa Turgut öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir