Kaymakam Demirkale’den Emniyete Ziyaret

Türk Polis Teşkilatının 174. yıl kuruluş yıl dönümü nedeni ile Gümüşhacıköy  Kaymakam Vekili Merzifon Kaymakamı Gürkan Demirkale İlçe Emniyet Müdür Vekili Sezgin Çelik’i ziyaret etti.

Demirkale burada yaptığı konuşmada; “Vatan toprağının her bir köşesinde huzur ve güvenlin sağlanması, vatandaşın temel hak ve hürriyetlerinin korunması, kanun hakimiyetinin ve devlet otoritesinin tesisi gibi birçok hayat görev mesai mefhumu gözetmeksizin üstlenmiş olan Emniyet Teşkilatımızın 174.kuruluş yıl dönümü kutlu olsun. Sahip olduğu 174 yıllık tecrübesine, eğitimli personel ve çağın gereksinimlerine uygun teknolojik alt yapıyı da ekleyen Emniyet Teşkilatımız, yapmış olduğu başarılı çalışmalarla sadece ülkemizde değil, dünya kamuoyunda da adından söz ettirmekte ve dün olduğu gibi bugün de halkımızın nezdinde saygın bir yerde durmaktadır” dedi.

Emniyet Teşkilatının, bir güven ve huzur kapısı olduğunu belirten Kaymakam Demirkale, “İlçemizin huzurunu ve güvenliğini sağlamak için gece gündüz demeden büyük bir çaba sarf eden emniyet mensuplarımız, vatandaş odaklı hizmet anlayışını benimseyerek, vatandaşımızın huzurlu, mutlu ve güvenli bir şehirde yaşaması için ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışmaktadır. Devletimizin önemli bir kurumu olmanın bilinci içerisinde görevini en iyi şeklide yerine getirmeye çalışan başta Gümüşhacıköy’ümüzün bir huzur şehri olması amacıyla büyük bir sorumluluk ve fedakârlık içinde görevlerini ifa eden İlçe Emniyet Müdürlüğü çalışanları olmak üzere; tüm Türk Polis Teşkilatı’nın 174.kuruluş yıldönümünü ve 10 Nisan Polis Günü’nü kutluyor; aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, kahraman gazilerimize de şükranlarımı sunuyorum. Görev başında bulunan tüm polislerimize ve ailelerine de sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Yanıtla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir