Kaymakam Arabacı’nın Ramazan Bayramı Mesajı;

İlçemiz Kaymakamı Mehmet Deniz Arabacı Ramazan Bayramı dolayısıyle bir mesaj yayınladı.

Arabacı mesajında; Bayramlar, milli ve manevi değerlerimizi bütünüyle hissettiğimiz, kırgınlık ve küskünlüğü bir kenara bırakarak coşkuyla yaşadığımız müstesna günlerdir.

Bu günlerin sevincini, heyecanını, yardımlaşma ve dayanışma duygularını hayatımızın her anına yayabilmek, hepimizin ortak hedefidir. Kardeşlik, barış, huzur, paylaşma-dayanışma, birlik-beraberlik, mutluluk gibi faziletli duyguları en yoğun şekilde yaşadığımız, ancak 2020 yılına has olarak tedbirler gereği iftarlarımızı evlerde açtığımız rahmet, mağfiret ve bereket ayı olan Ramazan’ı idrak etmiş olarak bir Ramazan Bayramı’na daha erişmiş bulunmaktayız.

Bu mübarek günlerde tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgını tedbirleri nedeniyle 81 İl de 22 Mayıs 2020 saat 24.00 ile 26 Mayıs 2020 saat 24.00 arasında uygulanacak sokağa çıkma kısıtlaması gerçekleşecektir. Bizler de tedbirler gereği Ramazan Bayramını evlerimizde geçireceğiz.

Bu duygu ve düşüncelerle, Şehit yakınları ve gazilerimiz başta olmak üzere, Gümüşhacıköy lü hemşerilerimizin, kamu ve özel sektör çalışanlarımızın ve değerli basın mensuplarımızın Ramazan Bayramlarını en içten dileklerimle kutluyor, sağlık ve esenlik dolu nice bayramlar diliyorum.”

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir