Kaymakam Arabacı’nın Bayram Mesajı

İlçemiz Kaymakamı Mehmet Deniz Arabacı, Kurban Bayramı nedeni ile mesaj yayımladı.

Arabacı mesajında; Milletimizin en önemli değerlerinden olan sevgi, saygı ve kardeşlik duygularıyla yardımlaşma ve dayanışmanın en üst seviyede yaşandığı Mübarek Kurban Bayramı’na kavuşmanın huzur ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Bayramlar, sevinç ve kederlerimizin paylaşıldığı, birlik, beraberlik ve dayanışmamızın pekiştirildiği, insani ve dini hassasiyetlerle ihtiyacımız olan bütün güzelliklerin birlikte yaşandığı dayanışma günleridir.

Dostluk bağlarının güçlenmesi için büyüklerimizin, yaşlılarımızın, muhtaç, yoksul, kimsesiz ve hasta olan her yaştaki vatandaşlarımızın ziyaret edilerek hatırlanması, onlara yalnız olmadıklarının hissettirilmesi, onları yardım ve şefkat ile kucaklanması, bayramları daha anlamlı kılacak ve manevi duygularımızı güçlendirecektir.

Bu duygu ve düşüncelerle başta şehit ailesi, gazilerimiz ile ilçemizde görev yapan tüm kurum görevlilerinin, sivil toplum temsilcilerinin ve vatandaşlarımızın Mübarek Kurban Bayramını tebrik eder ülkemize ve tüm İslam alemine hayırlar getirmesini diler, saygılar sunarım.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir