Kaymakam Arabacı’dan, Güreşçilere Hediye

İlçemiz Kaymakamı Mehmet Deniz Arabacı, Ülke ve Dünya genelinde düzenlenen güreş müsabakalarında, serbest ve grekoromen stilde başarılı olan sporcuları ziyaret etti.

Gümüşhacıköy Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü bünyesinde kapalı spor salonunda antrenman yapan güreşçileri ziyaret eden Arabacı, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Necmi Kılıç ve antrenör Ziya Kambur’dan bilgi aldı.

İlçede her branşta spora verilen öneme değinen Arabacı, daha iyi başarılar elde edilmesi için kaymakamlık olarak gerekeni yaptıklarını söyledi.

Spora verilen desteğin meyvelerinin, elde edilen derecelerle alındığını dile getiren Arabacı, “Ülkemiz genelinde ve Dünya çapında yapılan çeşitli müsabakalara katılarak dereceler elde eden sporcu kardeşlerimizi kutluyorum. Aldıkları derecelerle bizleri çok mutlu ettiler. İlçemizi her müsabakada temsil eden bu güzel kardeşlerime başarılar diliyorum.” dedi. Arabacı, öğrencilerin yetiştirilmesinde katkısı bulunan Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Necmi Kılıç ve antrenör Ziya Kambur’ a teşekkür ederek güreşçilere çeşitli hediyeler verdi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir