Kaymakam Arabacı’dan Gazetemize Ziyaret

İlçemiz Kaymakamı Mehmet Deniz Arabacı gazetemizi ziyaret etti.

Gümüşhacıköy’de Göreve başladığı günden itibaren, işletme ve işyerlerine ziyaret ederek tanışma ve bilgi alışverişinde bulunmak amacıyla böyle bir uygulama başlattığını söyleyen Kaymakam Mehmet Deniz Arabacı ziyaretlerimiz belirli bir program dâhilinde devam edecek, Ben sizlere görevinizde başarılar diliyorum, Allah kolaylık versin” ifadesini kullandı.
Ziyarette Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Hüseyin Gündoğdu ve Yazı İşleri Müdürü Ceren Gündoğdu, Kaymakam Arabacı’ya, gazetemiz hakkında bilgiler verdi.

Kaymakam Arabacı’yı misafir etmekten büyük mutluluk duyduğunu dile getiren Gazetemiz İmtiyaz sahibi Hüseyin Gündoğdu “Devlet temsilcileri ve idari mekanizma yöneticilerinin esnaflarımıza ve iş yerlerine gelmeleri, onlarla tanışmaları bilgi alışverişinde bulunmaları güzel bir uygulama örneğidir.
İşletmeler hakkında bilgi almak, onların dertleriyle, sorunlarıyla ilgilenmek ve çözüm yollarını birlikte aramak için atılmış  bir adım olarak görüyorum.

Tesislerimize ziyaret eden ve samimi bir ortamda gerçekleştirilen bu nazik ziyaretten dolayı İlçemiz Kaymakamı Mehmet Deniz Arabacı’ya şahsım ve personelim adına teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir