Kaymakam ARABACI’dan Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

İlçemiz Kaymakamı Mehmet Deniz Arabacı 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Arabacı mesajında;

Geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimizin okullarına, arkadaşlarına ve öğretmenlerine kavuştuğu yeni bir eğitim öğretim dönemine daha başlıyor olmanın sevinç ve heyecanını hep birlikte yaşıyoruz.

Sorgulama yeteneğine sahip, bilgiyi kullanabilen ve bilimsel gelişmeleri takip edebilen nesiller yetiştirmek adına yeni bir heyecanla değerlendirilmesi gereken eğitim öğretim dönemi, ülkemizi muasır medeniyetler seviyesinin üzerine çıkarma hedefi doğrultusunda en önemli basamak, nitelikli bir eğitimin gerçekleşmesidir. 

Eğitimin kalitesi de öğretmenlerimizin kalitesi ile doğru orantılıdır. Gümüşhacıköy’ de velilerimizin eğitime olan duyarlılığı bizleri ziyadesiyle memnun etmektedir. Devlet olarak bizler de eğitim alanında üzerimize düşen görevleri hakkıyla gerçekleştirmek için çalışmaktayız.  

Bu duygu ve düşüncelerle, başta sevgili öğrencilerimiz olmak üzere tüm eğitim camiasının eğitim öğretim yılını kutluyor, 2019-2020 eğitim öğretim döneminin Gümüşhacıköy’ ümüze ve ülkemize başarılar getirmesini temenni ediyorum.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir