Kaymakam Arabacı Yılbaşı Tedbirleri Uygulamasına Katıldı

Kaymakam Mehmet Deniz Arabacı, İlçe Emniyet Müdür V. Sezgin Çelik ile birlikte yılbaşı gecesi herhangi bir olumsuzluğun yaşanmaması ve vatandaşların huzur ve güvenliğini sağlamak amacıyla ilçe merkezi sanayi kavşağında oluşturulan polis uygulama noktasında görev yapan güvenlik kuvvetlerini ziyaret etti.

Ardından yol uygulama noktasında görev yapan güvenlik personeli ile sohbet eden Arabacı; “Gümüşhacıköylü vatandaşlarımızın aileleriyle birlikte huzur ve güven içerisinde yaşamalarını sağlamak amacıyla 7 gün 24 saat mesai kavramı gözetmeden büyük bir fedakârlıkla görevinizi yerine getiriyorsunuz. Milletimizin huzur ve selameti için, gösterdiğiniz fedakârlıktan dolayı sizlere çok teşekkür ediyoruz. Sizlerin ve ailelerinizin yeni yılını kutluyor, 2020 yılının birlik ve beraberlik içinde, ülkemiz, ilimiz, milletimiz ve tüm insanlık için üzüntü ve felaketlerden uzak huzur dolu bir yıl olmasını diliyorum” dedi.

Polis uygulama noktasında kontrol amaçlı durdurulan vatandaşlarımızın yeni yıllarını kutlayan Arabacı, uyulması gereken kurallar hakkında hatırlatmalarda bulundu.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir