Kaymakam ARABACI; Esnafla İç İçe

İlçemiz Kaymakamı Mehmet Deniz Arabacı Esnafı ziyaret etti.

Kaymakam Mehmet Deniz Arabacı esnaf ziyareti kapsamında, Cumhuriyet Caddesi ve Mehmetpaşa Caddesi üzerinde bulunan esnafları ziyaret ederek, iş yeri sahiplerine hayırlı işler dileklerinde bulundu.

İlçedeki sorunlarla ilgili esnafla fikir alışverişinde bulunan Kaymakam Arabacı, her zaman halkın yanında olduğunu ve kendisinin de halkın bir parçası olduğunu vurgulayarak, “Devlet halkıyla vardır. Bizler, her zaman halkımızın yanındayız. Birebir ziyarette bulunarak, sorunlarını dinliyor, onların ilçemizle ilgili önerilerini değerlendiriyoruz. Amacımız, halkımıza her şeyin en iyisini sunarak, yanlarında olduğumuzu bilmelerini sağlamaktır. Halkımızın kapısı bizlere açık olduğu gibi, bizim de halkımıza kapımız hep açıktır, açık kalacaktır” dedi.

İlçenin gelişmesinde esnafın çok büyük rolü bulunduğunu belirten Kaymakam Arabacı, esnaf sohbetinde yaptığı konuşmada, bu tür ziyaretleri sık, sık yapacağını, ayrıca makam kapısının herkese, her zaman açık olduğunu ifade etti.  Çarşı Esnafı ve vatandaşlar, Kaymakam Arabacı’nın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade ettiler.

Yanıtla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir