Kastamonu’ya Gönül Köprüsü Kuruldu

AK Parti Amasya İl ve İlçe Başkanlıklarınca hazırlanan yardım paketleri Kastamonu’ya gönderildi.

AK Parti Gümüşhacıköy İlçe Başkanlığından yapılan açıklamaya göre, Kastamonu’nun Bozkurt ilçesinde yaşanan Sel felaketi nedeniyle zarar gören bölge halkının yanında olmak üzere il teşkilatı tarafından hazırlanan yardım paketleri hayır çadırı kurularak vatandaşlara dağıtıldı.

Ak Parti Gümüşhacıköy İlçe Başkanı Ömer Civek, yaşanan doğal afet dolayısıyla devletin tüm imkanları ile bölge halkının yanında olduğunu ifade etti.

Yardımlaşmanın kültürlerinde olduğunu ve yaşanan sel felaketi nedeniyle tüm ülkenin tek yürek, seferber olduğunu vurgulayan Civek, şunları kaydetti.

“Evlerini ve hayatlarını kaybeden onlarca canımızla bizim de yüreğimiz yandı. Devletimiz her türlü imkanı ile bölgede yaşanan felaketin yaralarını sarmak için yine var gücü ile çalışıyor. Bizler de AK Parti Amasya İl Ve İlçe teşkilatları olarak, gönül seferberliği temelinde ve de aziz milletimizin yardımlaşma hassasiyeti ile vesile olmaya çalıştık. Ak Parti Amasya İl ve İlçe Teşkilatları olarak hazırladığınız naçizane yardım paketlerimizi hayır çadırı kurarak vatandaşlara dağıtıldı. Desteklerini esirgemeyen, emek veren herkese ayrı ayrı teşekkür ederim.”

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir