İRGÜL Adaylığını Açıkladı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Gümüşhacıköy İlçe başkanlığına Necati İrgül Aday olduğunu açıkladı.

Gümüşhacıköy’de CHP´de daha önce ilçe başkanlığı görevini yapan , Necati İrgül ilçe başkanlığına aday olduğunu açıkladı. 

Gümüşhacıköy’ün birleştirici gücü olmaya kararlı olduklarını ifade eden İrgül,  yaptığı açıklamada;1972 yılında başladığım Öğretmenlik mesleğimi 1997 yılında sonlandırdım. Türkiye’nin aydınlık yüzü CHP’ye üye oldum. 1999-2003 yılları arasında parti yönetiminde görev aldım. 2004-2008 yılları arasında üyelerimizin desteğiyle Cumhuriyet Halk Partisi Gümüşhacıköy İlçe Başkanlığını yaptım.

Görevimi tamamladıktan sonra bayrağı teslim ettiğimiz arkadaşlarımın her zaman yanında oldum. Yöneticilerimize yardımcı olmaya çalıştım. Geçmiş dönemlerde görev alan ve partimizin bayrağının daha yükseğe taşınmasında emeği geçen tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim.

Aylardır partimize gönül vermiş vatandaşlarımızın, parti üyelerimizin yoğun istek ve taleplerine sorumluluk bilinci ve partime bağlılığım gereği görev almam gerektiğini kabul ettim.

Cumhuriyet Halk Partisi TÜRKİYE’NİN BİRLEŞTİRİCİ GÜCÜ olarak kabul edilir. Bende CHP’nin Gümüşhacıköy’deki birleştirici bir neferi olacağım. Küskünlüklere, dargınlıklara son vermek birinci görevim olacaktır.

Oluşturacağım parti yönetiminde bir ağabeylik görevi yapacağım. Geleceğimiz olan gençleri olgunlaştıracak, eğitecek, laik, demokratik, hukuk devleti ilkelerine sahip çıkan, ATATÜRK devrim ve ilkelerini benimsemiş yöneticiler yetiştirip CHP’yi emin ellere teslim edeceğiz.

Cumhuriyet Halk Partisi birimlerinde şu anda görev yapan, bundan sonra ki seçimlerde görev almak isteyen partililere eşit, tarafsız davranacak, uyum içinde çalışacak bir yönetim oluşturacağıma söz vererek önümüzdeki dönem Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanlığına adayım.

Amacımız partide birlik, bütünlük. Sloganımız; SEVGİ, SAYGI, HOŞGÖRÜ

Necati İRGÜL

Cumhuriyet Halk Partisi Gümüşhacıköy İlçe Başkan Adayı

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir