İlçe İdare Şube Başkanları Toplantısı Yapıldı

İlçe İdare Şube Başkanları Toplantısı İlçe Kaymakamı Yunus Emre Fırat Başkanlığında İlçe Halk Kütüphanesinde yapıldı.

Toplantıda İlçe Emniyet Müdür Vekili Sezgin Çelik, Yazı İşleri Müdürü Kadir Karadaş, ve çeşitli kamu kurumlarının İlçe Müdürleri yer aldı.

Toplantıda İlçemizde sağlık, eğitim, tarım, sosyal hizmetler, sosyal yardımlaşma, genel bütçe yatırımları, İlçe Özel İdaresi yatırımları, KÖYDES programı ve Kaymakamlıkça yürütülen diğer projelere ilişkin bilgilendirmeler yapılarak, görüş alışverişinde bulunuldu.

 
Toplantıda; Kamu hizmetlerinin sunumunda kalitenin arttırılması, vatandaş memnuniyeti, insan odaklı hizmet anlayışının tesis edilmesi, kamu hizmetlerinde etkinlik, tasarruf ve verimliliğin arttırılması, yatırımların izlenmesi, yeni yapılacak yatırımların planlanması ve hizmet sunumunda varsa aksayan yönlerin tespiti ve giderilmesi, emniyet ve asayiş hizmetlerinin etkin şekilde devamlılığının sağlanması, pandemi sürecinde Hıfzıssıhha Kurulu’nca alınan kararların eksiksiz bir şekilde uygulanması, kurumlarda maske kullanımı ve hijyen kurallarına riayet edilmesi,  konularında dikkat edilmesi ve yapılması gereken hususlar ile gündemdeki diğer konular görüşüldü.

 
Daire amirlerinin, kurumlarının iş ve işlemleri ve genel konular hakkında Kaymakam Fırat’a bilgi vermesi ile toplantı sona erdi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir