Hayat Engelliler Kulübünden ÇİLEZ’e Ziyaret

TBMM 27.Dönem Yasama yılı dolayısıyla AK Parti Amasya Milletvekili Hasan Çilez, mecliste tebrik ziyaretine gelenleri karşıladı.

Gümüşhacıköy Hayat Engelliler Spor Kulübü başkan ve üyeleri yeni yasama yılı dolayısıyla Milletvekili Hasan Çilez’i tebrik için ziyaret etti.

Ziyarete Engelliler Spor Kulübü Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri Kulübün 2018 yılındaki faaliyetleri, sporcuların aldığı başarılarla ilgili bilgi verildi.

Engelli oyuncuların da bulunduğu ziyarette Çilez, kulüp hakkında bilgiler aldı. Engellerin sporla aşılabileceğini belirten Çilez, “Burada bunun bir örneğini görüyoruz. Basketboldan, futbola sağlam insanların bile zaman, zaman zorlandığı spor dallarında tekerlekli sandalyelerine aldırmadan başarılar alınabiliyor. Gümüşhacıköy’ün adını aldıklarını derecelerle duyuran kulüp oyuncularına ve yönetimini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum.” dedi.
Spor Kulübüne müsabakalarda başarılar dileyen Milletvekili Çilez,” Bugün Mecliste ziyaretimize gelen çok kıymetli Gümüşhacıköy Hayat Engelliler Kulübü Başkanı ve yönetim kurulu üye kardeşlerime çok teşekkür eder, TBMM 27.Dönem Yasama yılının vatanımıza ve milletimize hayırlı ve uğurlu olması dilerim“ dedi

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir