Hayat Boyu Öğrenme Toplantısı

İlçe Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitimi Planlama ve İşbirliği Komisyonu Toplantısı Yapıldı

Gümüşhacıköy İlçe Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitimi Planlama ve İşbirliği Komisyonu toplantısı, İlçemiz Kaymakamı Mehmet Deniz Arabacı Başkanlığında İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.

Toplantıya, Kaymakam Mehmet Deniz Arabacı, Belediye Başkanı Zehra Özyol, İdare Şube Başkanları, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan Gültekin,  Sivil Toplum Örgütleri, Mesleki, Ticari Ve Sanayi Oda , Vakıf, Kuruluş Temsilcileri ve okul müdürleri  katıldı.

Toplantıda Halk Eğitim Müdürü Eyüp Deniz, 2018- 2019 Eğitim Öğretim Yılında açılan kurslar ve açılması planlanan kurslar hakkında bilgiler aktardı. 

Gündem maddesi gereği, Halk Eğitim faaliyetleri hakkında ilçemizdeki basın yayın organları, kurumun internet sitesi, sosyal medyanın aktif kullanılması, destekleme-yetiştirme kursları, İlçe nüfusunun çoğunluğunun tarım ve hayvancılık ile geçindiği dikkate alınarak, kursların vatandaşların boş vakitlerinin bol olduğu zaman aralığı hesaplanarak açılması, sportif alanlarda ise öne çıkan branşlar dikkate alınması hususları görüşüldü.
Kaymakam Mehmet Deniz Arabacı verimli bir toplantı olduğu için tüm katılımcılara teşekkür ederek, farklı fikirlerin değer katacağını belirterek toplantıya son verdi.

Yanıtla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir