GÜMYAD’dan Kaymakam ARABACI’ya ziyaret

Gümüşhacıköy İlçesi ve Köyleri Yardımlaşma Dayanışma Derneği (GÜMYAD) Yeni Yönetimi Gümüşhacıköy’e ilk çıkarmasını yaparak, iddialı bir başlangıç yaptı.

GÜMYAD Yönetim kurulu başkanından yapılan açıklamada;

GÜMYAD’ın ilk ziyareti, GÜMYAD Yönetiminden Başkan Aydın Çimen, Başkan Yardımcısı Ali Turgut, Dernek Sözcüsü Av. Sadiye Çelik, Kadınlar Kolu Başkanı Elmas Topuzoğlu ve Gençlik Kolu Başkanı Hasan Hüseyin Yılancı’nın katılımları ile gerçekleşti.

GÜMYAD Yönetimi;  Gümüşhacıköy Kaymakamı Mehmet Deniz Arabacı ile bir araya gelerek, tanışma ve istişare görüşmesi yaptı. Gümyad Yönetiminin projeleri, amacı ve hedefleri hususunda Gümüşhacıköy Kaymakamlığı bilgilendirildi. 

GÜMYAD Dernek Sözcüsü Av. Sadiye Çelik’in yaptığı açıklamada, “Kurucularımızdan devraldığımız GÜMYAD ruhunu yeniden getireceğiz, bizler GÜMYAD Yönetim Kurulu olarak kurucularımıza söz verdik, hep birlikte güçlenerek başaracağız. Sayın Kaymakamımızla GÜMYAD’ın Huzurevi Projesini paylaştık, kendisinin bu husustaki desteği ve nezaketinden ötürü çok teşekkür ederiz, çok verimli bir görüşme geçirdik. GÜMYAD Huzurevi, Gümüşhacıköy halkının kullanımına açılacak ve GÜMYAD Huzurevi’ni Gümüşhacıköylü hemşerilerimize armağan edeceğiz, bu huzurevi ile GÜMYAD ebediyete kadar yaşayacaktır.”

GÜMYAD ekibi, Gümüşhacıköy’ü ve ihtiyaçlarını anlamak adına iş, sanat, spor, siyaset dünyasından birçok kişi ile de bir araya geldi. Gümüşhacıköy Belediye Başkanı ve CHP Belediye Başkan Adayı Sayın Zehra Özyol, Gümüşhacıköy Sanayi Ticaret Odası Genel Sekreteri ve Tema Vakfı Başkanı Tamer Kısa, Silverline yönetim kurulundan İlhan Atay, Gümüşhacıköy CHP İlçe Başkanı Hasan Topal ve Yönetim Kurulu üyeleri ile üyelerden GÜMYAD emektarımız Bayram Ilgaz,  MHP Belediye Başkan Adayı Hamdi Dündar ve MHP İlçe Başkanı ve kurucumuz Ahmet Çimir’in Yeğeni Tuğrul Çimir ve Yönetim Kurulu üyeleri, İyi Parti İlçe Başkanı Erhan Turgut ile İlçe teşkilatı yöneticilerinden Nurettin Uysal, Özgür Karadağ ve Yönetim Kurulu üyeleri, AKP Belediye Başkan Adayı Ömer Faruk Yavuz ile Akp İlçe Teşkilatı, Bağımsız Belediye Başkan Adayı İdris Kaleli, ADD Başkanı Hatice Sayılır, Kent Konseyi Yönetim Kurulu Üyesi, Yerel eylem grubu  derneği üyesi, Gümüşhacıköy  Motor Sporları  moto offroad Dernek Başkanı, Fotoğraf eğitmeni, Belgesel ve Kısa Film Yönetmeni Fevzi Alpaslan,  Gümüşhacıköy Müzik ve Halk oyunları Dernek Başkanı,  Yerel Koro şefi ve aynı zamanda ilçemizde bağlama eğitmeni olarak görev yapan Bayram Aksoy ve esnaflarımızı, değerli sanatçılarımız ve sporcularımız GÜMYAD yeni yönetiminin ilk ziyaretlerini memnuniyetle ve içtenlikle karşılayarak bu ekibin yanında olduklarını gösterdiler.

Önümüzdeki günlerde GÜMYAD Gümüşhacıköy ziyaretleri devam edecek, Derneğin bir ayağı sürekli ilçede olacak.

Yanıtla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir