Gümüşeller Derneği’nden Bayanlara Jest

Gümüşeller Derneği tarafından bayanlara yönelik eğlence programı düzenlendi.Cumhuriyet Kültür Merkezinde düzenlenen eğlence programında dernek üyeleri bayanlar  ve Meslek Yüksek Okulu öğrencileri müzikeşliğinde doyasıya eğlendi.

Dernek Başkanı Engin Yarar yaptığı konuşmada ; Gümüşeller Derneği olarak dernek üyelerimizin sizler için hazırlamış olduğu müzikli eğlence programına hoş geldiniz.Bu gün hep birlikte 2018 yılının siz sevgili bayanlarımıza mutluluk ve huzur getirmesi dileğiyle neşe ve coşkuyla, hep birlikte eğlenerek stres atıp 2017 yılının keder, üzüntü ve yorgunluklarını unutup deşarj olup rahatlayalım istedik. Bu gün bu amaçla burada hep birlikteyiz. Eğlenceye başlamadan önce sizlere derneğimizle ilgili kısa bir bilgi ve yaptığımız etkinliklerle ilgili slayt gösterisi yapılacaktır dedi.

Derneğin faaliyetlerinden bahseden Engin Yarar konuşmasının devamında ;

Bizler bu güne kadar olduğu gibi bundan sonrada eğlence programları hazırlayarak, Gümüşhacıköylü bayanlarımızla kaynaşmak, değişik şehirlerimizin kültürünü tanımak, ufkumuzu genişletmek amaçlı, çalışmalara yapmaya devam edeceğiz.Sizleri bu tür çalışmalarımızda aramızda görmek desteklerinizi hissetmek Gümüşeller üyeleri olarak bizleri çok onure ediyor mutlu oluyoruz.

Arkadaşlar, dostlar sevgili misafirlerimiz bizlerle bu mutlu günü paylaştığınız için sizlere teşekkür ediyorum.Birlikten kuvvet doğar, sizler bizleri desteklediğiniz ve yanımızda olduğunuz sürece sizlerin bizlere verdiği manevi güç sayesinde çalışmalarımıza devam edecek ve daha güzel işler yapmaya çalışacağımızdan emin olun.Sevgili misafirlerimiz güzel günler dileğiyle hepinize iyi eğlenceler diler, sizlerden daima desteklerinizi bekleriz bizleri onurlandırıp geldiğiniz için tekrar teşekkür ederiz dedi.Konuşmaların ardından katılımcılar müzik eşliğinde gönüllerince eğlendiler.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir