Gazetemiz 14 Yaşında

Gümüşhacıköy’de 04 Eylül 2007 tarihinden buyana gücünü halktan alarak ilkelerinden taviz vermeyen Gümüşhacıköy Haber Gazetemiz bugün 14 yaşına ulaştı.

04 Eylül 2007 tarihinde yayın hayatına başladığı günden beri Gümüşhacıköy’de gündemi belirleyen özel haberleri ile Basın Meslek İlkeleri ölçüsünde haber yapmayı kendine ilke edinen gazetemiz aynı çizgide yayın hayatına devam ediyor.

Gümüşhacıköy Haber Gazetesi’nin 14. yıla ulaşmasının Gümüşhacıköy’lü okurlarımızın başarısı olduğunu kaydeden gazetemizin imtiyaz sahibi Hüseyin Gündoğdu, son yıllarda giderek artan ekonomik sıkıntılara rağmen okurların da desteği ile bugüne kadar ayakta kalmayı başardıklarını ifade etti.

Gündoğdu, “ Gazetemiz bu zor koşulları okurlarımızın da desteği ile aşıyor. Bu kapsamda bizlere destek veren tüm okurlarımıza sonsuz teşekkür ediyorum. Gümüşhacıköy adına gazetemiz olarak büyük bir eksikliği tamamladığımızı inanıyoruz. Onun için gurur ve onur dolu anlamlı bir güne ulaşmanın sevinç ve heyecanını yaşıyoruz. Gümüşhacıköy Haber 14 yıl önce hangi amaçlar ve gazetecilik ilkeleriyle yayın hayatına başlamışsa, bugünde aynı amaç ve ilkelerle yayınına devam etmektedir. Bizleri bu 14 yıla ulaştıran güç; tarafsız, bağımsız, özgür gazetecilik anlayışıdır.

Şimdiye kadar sizlerin  desteği ile bu zamana kadar geldik. Bundan sonrada abone ve reklam desteklerinizi bekliyoruz. Çünkü bu gazete sizin gazeteniz.

14 yıldır gazetemizi takip eden tüm abone ve okurlarımıza sonsuz teşekkür ediyoruz.

Gazetemiz her geçen gün kalitesini arttırarak okur gazetesi olma yolunda büyük bir yol kat etmiştir. Gümüşhacıköy’de okurlarımızın güvenini kazandığımızı ve gazetemizi eline alan herkesin farklılığı gördüğü bir gazetenin Gümüşhacıköy’e kazandırılmasından çok mutluyum. İlk günden bu yana, gazetemize emek veren ve bir birinden değerli tüm arkadaşlarımıza minnet ve şükranlarımızı sunuyor, mizanpajından, dağıtımına kadar emeği geçen tüm arkadaşlarımızı da tebrik ediyoruz. Nice 14’üncü yıllarda görüşmek üzere tüm Gümüşhacıköy Haber Gazetesi ailesi adına okurlarımıza saygılarımızı sunuyoruz” şeklinde konuştu.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir