Emniyet’e 174. yıl Ziyareti

İlçemiz Cumhuriyet Başsavcısı Emrah Yekli, Savcı İlker Bingöl ve İlçe Jandarma Komutanı Aziz Bektaş Kaymak, beraberindeki heyet ile Türk Polis Teşkilatının 174. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla İlçe Emniyet Müdür Vekili Sezgin Çelik’i makamında ziyaret etti.

            Aziz Bektaş Kaymak, yaptığı açıklamada, iki kardeş teşkilatın uyum içinde çalıştığını belirterek, “Jandarma ve polis iki kardeş kurumdur. Bizim tek amacımız vatanımızın bölünmez bütünlüğü ve vatandaşımızın huzuru. Bu görevi yürütürken uyum içinde, birlik ve beraberlik içinde yürütüyoruz. Bütün emniyet teşkilatının kuruluşunun 174. yıldönümü kutluyor ve başarılarının devamını diliyorum.” dedi.

İlçe Emniyet Müdür Vekili Sezgin Çelik de Cumhuriyet Başsavcısı Emrah Yekli, Savcı İlker Bingöl ve İlçe Jandarma Komutanı Aziz Bektaş Kaymak’a teşkilatımızın 174. Kuruluş yıl dönümünü nedeniyle yapmış oldukları ziyaretten tüm arkadaşlarımızla birlikte memnun olduklarını, aziz milletimiz ve Gelişmekte olan devletimizle son teknolojileri kullanarak devletimiz için hiç durmadan daha da artan şevkle hep birlikte uyum içinde hizmet etmeye devam edeceklerini ve ziyaret için çok teşekkür ettiklerini dile getirdi

Yanıtla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir