DOLUEL; Ak Parti Milletin Partisidir

            Ak Parti Gümüşhacıköy İlçe Başkanı Yakup Doluel AK Parti Milletin Partisidir dedi.

Başkan Doluel basın açıklaması düzenleyerek AK Parti Amasya İl Başkanı Mehmet Akif Kesmekaya’nın    Gümüşhacıköy ziyareti kapsamında yaptığı toplantıya açıklık getirdi.

     Doluel yaptığı açıklamada; otlu kilise mevkiinde bin yıllık yaylaları elinden alınan ve yakın diye uzak köy olan Beden köyüne tescillenen yanlışlığı ve hatayı düzeltmek  ve ayrımcılık değil birleştiricilik çalışması yapmak için Gümüşhacıköy’de bilgi alışverişinde bulunan Ak Parti Amasya İl Başkanı Mehmet Akif Kesmekaya bizzat ilgilenerek  köyler arasında birlikteliği sağlamak için gerekeli kurum müdürlerinin görüşlerini bir sohbet havasında alarak çalışma yapmıştır.

Bu çalışma esnasında her türlü siyasi görüşe ait muhtarlar ve vatandaş toplantıya katılmıştır.  Kurum Müdürleri yaylalarda yaşanan bu yanlışlığın mahkemece düzeltilebileceğini söyleyerek mağduriyet yaşayan Alören Köyü, Derbentobruğu Köyü, Kızılca Köyü, Kağnıcı köyü muhtarı bilgilendirilmiştir.

Beden Köyü Muhtarı dostluklarımız daim olsun diyerek bu sorunun bir an evvel çözülmesini dile getirmiş ve AK Parti İl Başkanı Mehmet Akif Kesmekaya ve yetkililere teşekkür etmiştir dedi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir