DİSK Genel-İş’ten Ziyaret

DİSK Genel-İş Sendikası Samsun Şube Başkanı Mutlu Karabacak ve yönetim kurulu üyeleri 31 Mart 2019 tarihinde yapılan yerel seçimlerde Belediye Başkanı seçilen Çevre İl ve İlçelerin Belediye Başkanlarına hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Karabacak ziyaret kapsamında; Gümüşhacıköy Belediye Başkanı Zehra Özyol, Merzifon Belediye Başkanı Alp Kargı, Sinop Belediye Başkanı Barış Ayhan, Ayancık Belediye Başkanı Hayrettin Kaya, Erfelek Belediye Başkanı Mehmet Uzun,  Gerze Belediye Başkanı Cevat Şensoy,  Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci,  Mecitözü Belediye Başkanı Veli Aylar, Zile Belediye Başkanı Şükrü Sargın, Kınık Belediye Başkanı Güven Arslan’a Hayırlı Uğurlu Olsun ziyaretinde bulundu.

 Gerçekleştirilen ziyarette Seçilen Belediye Başkanlarına hayırlı olsun diyen Karabacak ve sendika yöneticileri emeğin ve emekçinin hakkına her zaman sahip çıkan belediyelerin aynı doğrultuda devam etmesi temennilerinde bulundu.

    Ziyarette misafirleriyle sohbet eden Belediye Başkanlar  ise yaptıkları  açıklamada; “

İlçemizi güzelleştirip geliştirmemizde en büyük faktör işçilerimiz olacak. Bu doğrultuda da işçi kardeşlerimin alın teri kurumadan haklarını vermeye gayret göstereceğiz. Emeğin ve emekçinin her zaman yanında olduk ve olmaya devam edeceğiz Mutlu Karabacak ve ekibine  ziyareti ve destekleri için çok teşekkür ederiz” ifadelerine yer verdiler.

Yanıtla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir