DEVA Partisinden Esnaf Ziyareti

DEVA Partisi Amasya Kurucu İl Başkanı Ahmet Melih Şeker’inde

bulunduğu heyet Gümüşhacıköy’de bir dizi esnaf ziyaretinde bulundu.

DEVA parti teşkilatı çalışmalarına hızlı başladı. İçinde bulunduğu kongre sürecinde, kamu kurum ve kuruluşların yanı sıra, sivil toplum kuruluşlarını da ziyaret eden DEVA Partisi Amasya İl Teşkilatı Gümüşhacıköy’de esnaf ziyareti gerçekleştirdi.

Ziyaret kapsamında Gazetemizi de ziyaret eden Deva Partisi yöneticileri Gazetemiz Sahibi Hüseyin Gündoğdu’ya yaptıkları ziyaretler hakkında açıklamalarda bulundu.

Amasya İl başkanlığı ve Merzifon ilçe Başkanlığı olarak geçen hafta Gümüşhacıköy’de ziyaret gerçekleştirdiklerini söyleyen İl Başkanı Ahmet Melih Şeker

Gümüşhacıköy’de geçen hafta Cuma Günü pazar esnafı ve vatandaşlarımızla bir araya geldik,

Gümüşhacıköy bir hayli büyükmüş, O gün ziyaretlerimiz bitiremedik bu günde kalan kısmını tamamlamak için Gümüşhacıköylü vatandaşımıza, esnafımıza merhaba deyip tanışalım dedik,  Bir laf vardır tarlada izi olmayanın, harmanda yüzü olmaz. Bizde sadece seçimde değil, seçim öncesinde de gelelim vatandaşlarımızı dinleyelim Ali Babacan beyefendinin selamlarını iletelim dedik. Gümüşhacıköy’de güzelde bir ilgi ile karşılaştık. Gümüşhacıköylü vatandaşlar gerçekten çok kadirşinas, çok misafir sever insanlar. Her yerde sıcak bir karşılama oldu. Güler yüzlü bir karşılama oldu. Hepsine teşekkür ediyoruz.   Gümüşhacıköy İlçe Başkanlığı için bir oluşum olacak. Gümüşhacıköy’de İl temsilcimiz olarak Avukat Kezban Çintaş, Amasya İl Başkanımız Ahmet Melih Şeker, Merzifon İlçe Başkanımız Seyit Öziç yönetimden çok değerli arkadaşlarımız burada ziyaretlerimiz kapsamında sizleri de ziyaret edip vatandaşlarımızın, esnafımızın sorunları varsa sizlerden dinleyelim istedik.

Bizde Gümüşhacıköy Haber Gazetesi olarak çalışmalarınızda başarılar dileriz.

Genel başkanımız Ali Babacan’ın birden bir isteği oldu, sahaya inin İl, İl,  İlçe, İlçe gezin vatandaşlarımıza selamlarımızı iletin. Bizden bir istekleri, arzuları, görüş önerileri olursa onları da dinleyin Genel Merkezimize iletin. Bizlerde öyle görüşmeleri yaptık. Yer, yer kısa tanışma oldu. Yer, yer görüş ve temenniler alındı. Gayet keyifli verimli ziyaretler oldu. Bizim içinde güzel tecrübe oldu, ziyaretlerimiz tüm hızıyla devam edecek.” diye konuştu.  

Ziyaretlere; Amasya İl Başkanı Ahmet Melih Şeker,  Merzifon İlçe Başkanı Seyit Öziç, İl Seçim İşleri Başkanı Av. Mahmut Sami Sözen, İl Hukuk ve Adalet İşleri Başkanı Av Keziban Çintaş,,İl Ekonomi İşleri Başkanlığı Erhan Günlükçü, Kadın Çalışmaları Başkanı Nilüfer Furtuna,  İl Teşkilat İşleri Başkanı Elvan İsmail Özdemir, İl Eğitim, Sağlık Sosyal İşler Başkanlığı Süleyman Çakar, İl Yönetim Kurulu Üyesi Reyhan Kutanoğlu,Merzifon ilçe yönetim kurulu üyesi Turgut Yüksel ve Yusuf Özdemir katıldı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir