Derneklerden MYO ziyaret

AK Parti İlçe Başkanı Yakup Doluel, Gümüşay Derneği Başkanı Abdülkadir Mert ve

Yönetim kurulu üyeleri, Kabaoğuz Derneği Başkanı Mehmet Çelik, Gümüşhacıköy

İlim Yayma Cemiyeti Şube Başkanı Abdullah Gedik’ten oluşan sivil toplum

Teşkilatlarının temsilcileri Gümüşhacıköy Hasan Duman Meslek Yüksekokul Müdürü

Dr. Öğretim Üyesi Yusuf Kemal Öztürk’e bir nezaket ziyaretinde bulundular.

Ziyaret Kapsamında Ak Parti İlçe Başkanı Yakup Doluel, Gümüşhacıköy Hasan Duman Meslek Yüksek Okulunu öğrencilerin öncelikli tercih etmeleri için elimizden geleni yapacağız.

Doluel, Biz Ak parti ilçe Başkanı, GÜMÜŞAY Derneği Başkanı ve Üyeleri, Kabaoğuz Derneği Başkanı ve Üyeleri ile İlim Yayma Cemiyeti Başkanı ile birlikte Gümüşhacıköy Hasan Duman Meslek Yüksek Okulu Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Yusuf Kemal Öztürk’ü ziyaret ettik.

Ziyaret esnasında Gümüşhacıköy Hasan Duman Meslek Yüksek Okulunun geliştirilmesi için neler yapabiliriz diye fikir alışverişinde bulunduk. Bu gündemde Gümüşhacıköy Hasan Duman Meslek Yüksek Okulunun daha cazip hale gelmesi, öğrencilerin Gümüşhacıköy Hasan Duman Meslek Yüksek Okulunu daha çok tercih etmeleri için bazı bölümlerin açılması konusunda görüşler yaptık. Bununla ilgili olarak Adalet bölümünün açılması, ziraat bölümünün açılması, 4 yıllık hemşirelik yüksek okulunun açılması, fizyoterapi bölümünün açılması konuşlarını görüştük.

Ayrıca bu açılması görüşülen bölümlere öğrenci gelmesi için de okulun genişleterek sosyal tesis yapılması, bunun içinde İlçe Tarım müdürlüğünün yerini yüksek okula devrederek sosyal tesisi yapımına imkan sağlamak, bunun içinde okul müdürü ile görüştük.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Gümüşhacıköy Hasan Duman Meslek

Yüksekokul Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Yusuf Kemal Öztürk, STK temsilcilerine

teşekkür ederek, fikir alışverişinin çok faydalı olduğunu belirtti.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir