Civek, 80 Yılda Yapılamayan Yatırımlar Ak Parti İktidarı Döneminde Yapıldı

Ak Parti Gümüşhacıköy İlçe Başkanı Ömer Civek Millete Efendi olmak için değil, hizmetkâr olmak anlayışı ile kurulan ve Yeni Türkiye yolunda ülkemizi aydınlığa kavuşturan partimizin iktidara gelişinin 18. Yıl dönümünü kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Milletimizin desteği ve liderimizin dik duruşu ile milyonlarla kutlu yola çıkan partimiz her seçimde başarılarını katlanarak arttırdığını belirten Civek, “Ülkemizin şahlanışının başlatıldığı 14 Ağustos 2001 tarihinden bugüne Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ülkemizi çok daha ileriye götürmek adına halkımız ile omuz omuza hareket ederek hiç yorulmadan 2023, 2053 ve 2071 hedefleri doğrultusunda inançla, azimle yürümektedir”.

Civek, 80 yılda yapılamayan, hayal denilecek projeler Ak Parti döneminde yapıldı. Ekonomik ve sosyal alandaki kazanımların yanı sıra ülkemizin dünya arenasındaki kaybolan imajı tekrar kazanıldı. Ak Parti yaptığı kalkınma hamleleri ile ülkemizi bulunduğu kaos ortamından kurtarmış sadece milletimizin değil tüm mazlumların ümidi olmuştur.

TÜRKİYE AK PARTİ İLE ŞAHLANDI VE ŞAHLANACAK

Her zor döneminde partimiz arkasında dağ gibi duran halkımızdan aldığı destekle ekonomide, sanayide, tarımda büyük hamleler kaydeden iktidarımız eğitim ve sağlık alanlarında da reform niteliğinde kararlara ve uygulamalara imza atmıştır. Ak Parti denilince milletin ortak hafızasında yatırımlar, yenilikler, icraatlar ve destanlar beliriyor. Türk siyasetinde ezberler bozularak 18 yılı geride bırakarak 367 garabeti, e-muhtıra, gezi olayları, 17/25 Aralık darbe girişimi, 15 Temmuz hain darbe teşebbüsü, kur saldırıları ve bütün dünyayı saran salgın hastalığa karşı Liderimiz, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde kararlı ve güçlü bir şekilde koşar adım yol almaktayız. 18 yılda hızlı trenler, tüneller, köprüler, bölünmüş yollar, toplu konut faaliyetleri, enerji yatırımları, sağlık alanındaki dönüşüm ve pandemi döneminde bile dünya ülkeleri eksi büyüme sağlarken ilk çeyrekte gerçekleştirdiğimiz %4.5 büyüme ile Türkiye her açıdan çağ atlamıştır.

Nihayet içimizde kanayan bir yara olan Ayasofya’nın prangaları şükürler olsun ki 86 yıl aradan sonra kırılmış ve Ayasofya Cami-i Kebiri tekrar vakıf olarak uygun görülerek aziz milletimizin ibadetine açılmıştır. Ak Parti her şart ve durumda daima millet, daima hizmet sloganıyla hareket eden ve önceliği insan olan bir dava hareketidir.  Fırat Kalkanı, Zeytin Dalı, Pençe ve Barış Pınarı Harekatlarıyla terör tehditleri hem sınırlarımız içerisinde hemde sınırlarımız dışarısında bertaraf edilmiştir.

Liderimiz ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN öncülüğünde 18 yıla uzanan iktidarımız sürecinde Türkiye’yi yeniden inşa ve ihya eden bir partinin mensubu olmaktan onur ve gurur duyduğumu belirerek partimizin 18. İktidar oluş yıldönümünün hayırlara vesile olmasını cenabı Allahtan diliyorum.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir