ÇİMİR Mazbatasını Aldı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Gümüşhacıköy İlçe Teşkilatının Olağan Genel Kurulunda Başkanlığa seçilen  Tuğrul Çimir mazbatasını aldı.


Gümüşhacıköy Seçim Kurulunda gerçekleşen mazbata törenine MHP Gümüşhacıköy İlçe Teşkilatı Yönetim Kurulu üyeleri katıldı. MHP İlçe Başkanı Tuğrul Çimir’e, İlçe Seçim Kurulu Müdürü Yavuz Akan, mazbatasını teslim etti.

Çimir  mazbata teslim töreninde yaptığı konuşmada “MHP Gümüşhacıköy İlçe Teşkilatı olarak il başkanımız, ilçe başkanlarımız ve delegelerimizin katılımıyla yapılan ilçe kongremizi gerçekleştirdik. Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezi ve İl Başkanlığının oluru ile ilçe teşkilatımızın da desteğiyle ilçe başkanlığı bayrağını taşıma görevi bize verildi. Seçimin sonucunda ilçemize hizmet edecek güzel bir kadroyu oluşturduk. Şimdi bu güzel kadromuzla birlikte seçim kuruluna gelerek mazbatamızı teslim aldık. Yönetim kurulu arkadaşlarımızla birlikte, Gümüşhacıköy’ümüze, milletimize ve partimize faydalı olmayı hedefliyoruz. Görevde kaldığımız sürece Gümüşhacıköy’ümüze güzel hizmetler vereceğiz. Bu kutsal görevi partililerimizin ve vatandaşlarımızın manevi destekleriyle üç hilal bayrağımızı binlerce adım ileriye götürmek için çalışacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın.” Açıklamasında bulundu. Çimir ve yönetim kurulu üyeleri hatıra fotoğrafı çekilmesinin ardından İlçe Seçim Kurulundan ayrıldı.


Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir