CHP Örgütü Bayramlaştı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Gümüşhacıköy İlçe Başkanlığı Kurban Bayramı bayramlaşma programını bayramın ikinci gününde CHP İlçe Binasında gerçekleştirdi.

Bayramlaşma programına, CHP Gümüşhacıköy İlçe Başkanı Hasan Topal, CHP Milletvekili Mustafa Tuncer, Belediye Başkanı Zehra Özyol,  İl Genel Meclis Üyesi Cemal Beyaz, Kadın Kolları Başkanı, Gençlik Kolları Başkanı, Belediye meclis üyeleri, ilçe yöneticileri ve çok sayıda partili katılım gösterdi. Bayramlaşma programda tüm partililer bayramlaştı hem de sohbet etti. Bayramlaşma programı adeta bir aile programı havasında geçti.

Bayramlaşma programında ilk olarak konuşan CHP İlçe Başkanı Hasan Topal; “Bayramlar birliğin beraberliğin dostluğun pekiştiği, kardeşliğin büyüdüğü, özel günlerden birisidir.

AKP’nin Genel Başkanı, bizim birlik ve beraberlik içerisinde olmamızı istemiyor. Onun için illet, zillet, çöp ve çöplük diyerek bizleri ayrıştırmaya çalışıyor. 31 Marta kadar bunda başarılı oldu. 31 Martta Türkiye de ne kadar terörist, ne kadar çöplük, ne kadar illet zillet bir araya gelince halkın gerçek yüzünü ortaya çıkardı. Mustafa Kemal Atatürk’ün dediği gibi birlik ve beraberlik ölümden başka her şeyi yener. Ben hepinizin bayramını kutluyor sağlıklı günler diliyorum” dedi.

Partililerin bayramını kutlayan Belediye Başkanı Zehra Özyol; Paylaşma ve dayanışmanın sembolü Kurban Bayramı’nın ülkemize ve tüm dünyaya barış ve huzur getirmesini dilerim.” dedi.
CHP Amasya Milletvekili Mustafa Tuncer, 2019 yılı Kurban Bayramının sizlere ailenize eşinize dostunuza sağlık huzur mutluluk getirmesini temenni ediyorum.

Erken seçim olmazsa Ekimden itibaren partimizin kurultay süreci başlayacak. İl, İlçe kongrelerini müteakiben burada 3 tane İlçe başkanlığına adayımız var. Necati abimiz, Kudret kardeşimiz var. Aday olduklarını beyan eden hiçbirini birbirinden ayırt etmek mümkün değil benim gözümde. Necati hocamız, Cumhuriyet Halk Partisinde ilçe başkanlıkları yapmış her türlü birimlerinde görev almış bu görevleri laikiyle başarıyla yerine getirmiştir. Cumhuriyet Halk Partili kimliğini sadece Gümüşhacıköy’e değil tüm bölgeye ispatlamış bir abimiz kendisine başarılar diliyorum yolu açık olsun. Hasan Topal abimiz mesleki çalışma sürecini bitirdikten sonra ben artık Cumhuriyet Halk Partili kimliğimi resmi olarak devam ettirmek istiyorum diyerek yola çıkmış İlçe başkanı olmuş 2 yıllık süreçte baya badireler atlatmış Türkiye siyaseti adına Gümüşhacıköy’de kendini ispat etmiş bir abimiz ben ona da başarılar diliyorum. Kudret kardeşimiz ben tanıdım tanıyalı bu partinin içinde bu partinin kıymetli evlatlarından bir tanesi Amasya il yönetiminde görevler aldı. Diğer birimlerde görevler aldı ona da ben başarılar diliyorum. 3’de bizim kıymetlimiz sevdiğimiz değerlerimiz. Üçünün de yolu açık olsun bir Cumhuriyet Halk Partili olarak Cumhuriyet Halk Partisinin bir Milletvekili olarak benim kimsenin yanında olmam söz konusu değil, ben Cumhuriyet Halk Partisinin yanındayım. 3’üde Cumhuriyet Halk Partisinin çok büyük değerleri hangisi kazanırsa kazansın Cumhuriyet Halk Partisinin bayrağını ve başarısını Cumhuriyet halk Partisinin iktidara gelme çabasını üst seviyeye taşıyacağını biliyorum dedi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir