ÇELİK’ten Huzurevi Proje Müjdesi

Kırca Köyü Cüneyt Baba Kültür, Dayanışma, Güzelleştirme ve Tanıtma Derneğinin düzenlemiş olduğu etkinliğe katılan GÜMYAD (Gümüşhacıköy İlçesi ve Köyleri Yardımlaşma Dayanışma Derneği) Yönetim Kurulu Başkanı Sadiye Çelik, Gümüşhacıköy İlçemize yapılması planlanan projelere değindi.

GÜMYAD Yönetim Kurulu başkanı Sadiye Çelik konuşmasında; Çok değerli hemşehrilerim sizlere İstanbul’dan bol, bol selam getirdim, şu an aramızda olamayan ancak İstanbul’da bir arada bulunmak isteyen tüm hemşehrilerimizin sizlere selamı var.

 Öncelikle Amasya Milletvekili Mustafa Tuncer’e, Belediye Başkanı Zehra Özyol’a, 24. Dönem Amasya Milletvekili Ramis Topal’a ve siz değerli Kırca’lı hemşehirlerimize protokol üyelerimize GÜMYAD Yönetim Kurulu başkanı ve Yönetim Kurulu üyelerimle birlikte aranızda bulunmaktan onur duyuyorum.

Bizler bu tür şenlikleri Gümüşhacıköyün İstanbul’un temsilcileri olarak önemsiyoruz.

bu tür şenlikler birlik beraberliğimizi artıran, bizleri bir birimize daha çok bağlayan aramızdaki bağları güçlendiren güzel organizasyonlarımızdır.

 Bu nedenle başta Kırca Dernek başkanı ve yönetim kurulu üyelerine, tüm Kırca’lı hemşehrilerimize ve emeği geçen herkese böylesine güzel bir şenlik hazırladıkları için çok teşekkür ediyorum.

Bizler GÜMYAD Olarak ilk defa bir şenlikte projelerimizden bahsetmek istiyorum.

Çünkü bizim ortak paydamız Gümüşhacıköy bu nedenle bizim bir projemizi ilk defa bir şenlikte tarafınıza bildirmekten onur duyuyorum, bizler GÜMYAD olarak Gümüşhacıköy’e huzurevi projesini başlatıyoruz. Huzurevi projemiz Gümüşhacıköy’e şimdiden hayırlı, uğurlu olsun.

Bunun dışında GÜMYAD olarak saygıdeğer kurucularımızdan aldığımız güçlerle bizden önceki tüm başkanlarımı saygıyla anıyor ve derneğimizin kuruluş amacı olan öğrenci burslarımıza Eylül ayında başlatıyoruz. Bu nedenle siz çok değerli hemşehrilerime Eylül ayında gerek ihtiyaç sahibi öğrencilerimizin belirlenmesi gerekse de  burs vermek isteyen kişilerin yardımları için GÜMYAD olarak 7 gün 24 saat sizin desteklerinizi önerilerinizi ve taleplerinizi bekliyoruz.

Bütün iletişim adreslerimiz, bütün facebook sayfalarımız sizlerle fikir alış verişi olmaktan ben ve yönetim kurulu arkadaşlarım onur duyuyoruz.

Diğer bir projemizde Gümüşhacıköy’ümüze tur düzenliyoruz,

 Burada amacımız Gümüşhacıköylü hemşehrilerimize, esnaflarımıza, Gümüşhacıköy’ün ticaretine katkı sağlamak, bu turlarımızda Gümüşhacıköylü olmayan kişileri buraya getirerek buradaki yöresel ürünlerimizi ticaret hayatımızı canlandıracak ve yöresel güzelliklerimizi İstanbul’da eş, dost, arkadaşlarımıza Gümüşhacıköy’ümüzü tanıtmak siz varsanız bizler daha güçlüyüz, siz varsanız bizler daha kalabalığız bu nedenle sizin bize ihtiyacınız olmayabilir ama GÜMYAD olarak bizim size çok ihtiyacımız var bu nedenle gelin el ele verelim bu projelerimizi gerçekleştirelim öncelikle huzurevi projemizi uygulamaya koyalım

Birde GÜMYAD olarak tüm projelerimizi siz değerli destekçilerimizle birlikte arkanızda olacağım çok teşekkür ederim iyi eğlenceler diliyorum, saygılarımı sunuyorum sağ olun dedi. 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir