BOSTANCI; Gümüşhacıköy’e Her Türlü Hizmet Millete Hizmettir, Türkiye’ye Hizmettir

31 Mart Yerel secim çalışmalarına tam hız devam eden Ak Parti Gümüşhacıköy İlçe teşkilatı seçim bürosu açılışı gerçekleştirdi.

    İlçemiz Cumara Mahallesi Köprübaşı Mevkiinde seçim bürosu açılışında konuşan Ak Parti Grup Başkanı Naci Bostancı yaptığı konuşmada, Seçim Merkezde çok önemli ve hayırlı işler yapılacak. Zaten siyaset hayır için yapılır siyaset millete hizmet için yapılır. Unvan, makam için siyaset yapmaya kalkanlar milletimiz tarafından görünür ve tez zamanda defterleri dürülür. Ak Parti hem merkezi siyasette hem de mahalli siyasette millete memlekete hizmet yolunda ilerlediği için uzun yıllar boyunca iktidarda oldu. Bundan sonrada aynı çizgide devam edeceği için de milletle birlikte yola devam edecek. Hemen arkanızda rüzgarın salladığı bir kişinin resmi var. O kişi Recep Tayyip Erdoğan. Recep Tayyip Erdoğan’ı, Recep Tayyip Erdoğan yapan milletin adamı oluşu. Recep Tayyip Erdoğan’ın arkadaşları da aynı şekilde onun yanında yol arkadaşlığı yaparken milletin adamı olarak o yolu yürüyorlar.

    Faruk Yavuz Kardeşimde geçmişte burada ilçe başkanlığı yaparken milletin adamıydı. Şimdi inşallah sizin oylarınızla belediye başkanlığı yapacak. Yine millete hizmet yolunda koşturacak. Gece gündüz demeden Gümüşhacıköy’e ne yapa-bilirim hangi hizmetleri getirebilirim onlara bakacak. Bundan birkaç yıl önce Enerji Bakanımız Taner Yıldız buraya getirdik hatırlarsınız. Taner Bey sıkıştırıldı buraya doğal gaz gelsin diye Taner beyde sözünü verdi buraya doğal gaz geldi mi. Başka hizmetleri saymaya gerek yok. Söz verilen hizmet demek ki geliyor. Balıklı göletinden kapalı sulama sistemi isteniyor mu isteniyor. O işinde takipçisiyiz. Olacak inşallah. Önümüzdeki günlerde buraya yeni Bakanlar getirip yeni sözler almayı planlıyorum. Tarım devam ediyor. Tarımın yanında sanayi de olması lazım sanayi olması için organize sanayi bölgesi olması lazım. İnşallah Sanayi Bakanımızı da buraya getiririz burada bir söz alırız. Eğer getiremezsekte bulunduğu yerden söz alma işini Faruk kardeşimle yaparız. Gümüş-hacıköy’e her türlü hizmet millete hizmettir, Türkiye ye hizmettir.

       Ak Parti Amasya İl Başkanı Mehmet Ünek konuşmasında, Gümüşhacıköy de İl başkan-lığım Döneminde yaşadığım 6. seçim ben bu 6. seçimimizde gerçekten Gümüşhacıköy de hiç bu kadar heyecanlı bir tablo görmedim. Maşallah Gümüşhacıköy her bir yerini İlçe Başkanımız ve Belediye Başkan Adayımız la beraber teşkilatlarımızla beraber fet etmişler damgasını vurmuşlar burada olduğu gibi inşallah bu günde buradaki seçim büromuzu açıyoruz. Seçime 21 gün kaldı inşallah 21 gün sonra belediyeye  bayrağımızı hep beraber dikmeye hazır mıyız? Kurucu ilçe başkanımızı Belediye başkanı sececeğiz hep birlikte 21 gün sonra zafer bizimdir şeklinde konuştu.

      Ak Parti Gümüşhacıköy belediye Başkan Adayı Ö. Faruk Yavuz, seçime 21 gün kaldı. Bu seçim zamanı sırasında bizi hiç yalnız bırakmadınız gayet güzel bir çalışma yaptık inşallah güzel bir seçim atmosferi içerisinde bitireceğiz. Ben artık Gümüş-hacıköy 21 gün sonra sahipsiz değil diyorum. İnşallah Gümüşhacıköy’de hepimizin yüzü gülecek. Biz bu geçmişteki 5 seneyi de telefi edeceğiz. 31 Marttan sonra Gümüşhacıköy de her şey başka esecek.

            Amasya Ak Parti Milletvekili Hasan Çilez ise Gümüşhacıköy Ak Belediyeciliğe çok yaklaştı. Bunun için var gücümüzle çalışıyoruz. Bu günde bize destek veren büyüklerimize teşekkür ediyoruz. Amacımız belli Gümüşhacı-köy’ün kaybettiği yılları Gümüşhacıköy’e kazandırmak. Faruk başkanım çok iyi bir tempo yakaladı. Kadın Kollarımız, Gençlik Kollarımız, partimizin bütün kademesi kenetlendi Allah nasip ederse Gümüşhacı-köy’de taş üstüne taş konsun isteyen bütün hemşerilerimizden oy bekliyoruz. Gümüşhacıköy kaybeden yıllarını 1 Nisandan itibaren geri kazanacak.

            Amasya Ak Parti Eski Milletvekili Haluk İpek ise seçim bürosunun hayırlı olmasını dileyerek Belediye başkan Adayı Faruk Yavuza başarılar diledi.

            Seçim Bürosu açılışına Ak Parti Amasya Milletvekili Hasan Çilez, Ak Parti Amasya İl Başkanı Mehmet Ünek, Eski Milletvekili Haluk İpek, İlçe Başkanı Yakup Doluel, Belediye Başkan Adayı Ö. Faruk Yavuz ve partililer eşlik etti.

Yanıtla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir