Belediyeden Vatandaşa Maske, Eldiven ve Dezenfektan

İlçemiz Belediye Başkanı Zehra Özyol, ilçede koronavirüs salgınına karşı alınan önlemlerin her geçen gün arttırıldığını belirterek, talepte bulunan vatandaşlara maske, eldiven ve dezenfekte dağıtımını hızlandırdıklarını söyledi.

Gümüşhacıköy Belediyesi tarafından İlçemizde cuma günleri kurulan pazarda maske ve eldiven dağıtıldı.

Covid-19 salgınından vatandaşların zarar görmemesi için birçok başlıkta hizmetlerini sürdüren Gümüşhacıköy Belediyesi tarafından maske ve eldiven dağıtımı yapılarak, pazar girişine Bakteriyel hijyen kabini yerleştirdi. Pazar alanında bulunan vatandaşlara ateş ölçümü yapıldı

MASKE, ELDİVEN VE DEZENFEKTE DAĞITIMINA DEVAM EDECEĞİZ

İlçemiz Belediye Başkanı Zehra Özyol,  sosyal belediyecilik anlayışı ile her zaman vatandaşın yanında olduklarını söyledi. Özyol, “Koronavirüs salgınını önlemek adına her türlü çalışmayı belediye olarak gerçekleştiriyoruz. Bu noktada vatandaşlarımızdan gelen talepleri dikkate alıyoruz. Vatandaşımızdan sıkça maske, eldiven ve dezenfekte talebi geliyor. Bugüne kadar pazar yerleri dahil olmak üzere hemşehrilerimize 25.000 adet Maske, 25.000 adet eldiven 50.000 adet dezenfektan dağıttık. Dağıtmaya da devam edeceğiz. Vatandaşımızın sağlığı bizim için önemli. Halkımız evde kalsın” dedi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir