Belediye Mezarlıklarda Çiçek Dağıttı

İlçemiz Belediye Başkanlığı tarafından Ramazan Bayramı Arifesinde  mezarlıklarda

çiçek dağıttı.

Belediye başkanlığınca hallar mezarlığı, çam tepe mezarlığı, karga pınarı ve kale mezarlıklarında mezarlık ziyaretinde bulunanlara kabirlere dikmeleri için ücretsiz çiçek dağıtımı gerçekleştirildi.

Arefe günü yakınlarının mezarlarını ziyaret etmek için kabristanlığa giden vatandaşlar Belediye personeli tarafından dağıtılan çiçek fidanlarına yoğun ilgi gösterdi.

Belediye Başkanı Zehra Özyol konuyla ilgili olarak, “Gümüşhacıköy Belediyesi olarak, Ramazan Bayramı’nda mezarlık ziyareti gerçekleştirecek vatandaşlarımızın huzur içinde ziyaretlerini gerçekleştirebilmeleri bizim için çok önemli.

Belediye personelimiz tarafından“hallar mezarlığı, çam tepe mezarlığı, karga pınarı ve kale mezarlıklarında çiçek dağıtımı gerçekleştirdik, geçmişine saygı duyan, onları hatırlayan bir neslin çocukları olarak, vatandaşlarımızın mezarlık ziyaretlerinde yakınları için dua ederken, yanlarında olduğumuzu hissettirebildiğimiz için de ayrıca mutlu ve huzurluyuz. Onların hayır dualarına küçükte olsa bir katkı sunalım istedik.

Ben şimdiden başta Gümüşhacıköylü hemşehrilerimiz olmak üzere tüm vatandaşlarımızın Ramazan bayramını kutluyor, herkese hayırlı bayramlar diliyorum” dedi.

Belediye Başkanı Zehra Özyol’a teşekkürlerini sunan vatandaşlar, belediyenin bu hizmetinden oldukça memnun kaldıklarını belirttiler.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir