Bayram Şekerleri Tezgahları süsledi

Kurban Bayramına sayılı günler kala bayramlık şeker ve çikolatalar da görücüye çıktı. Renk renk çeşit çeşit ambalajları ile göz dolduran bayramlık şeker ve çikolatalar, tezgahlardaki yerini aldı.

Her zevke uygun şeker, lokum ve çikolatalar, tezgâh ve raflardaki yerini alırken, her bütçeye uygun şekerler bulmak mümkün.

İlçemizde Gıda ticareti yapan Hasan Çam, şeker satışlarında büyük bir canlılık olduğunu belirterek bayram şekerlerinin değişik fiyatlardan alıcısına ulaştığını söyledi.

Değişik türde bayram şekerlerinin tezgâhları süslediğini, fiyatların ise her bütçeye hitap ettiğini belirten Çam, ” En düşük çikolata fiyatının 12 TL, en yükseğinin ise 50 TL şekerlerde ise fiyat 10 lira ile 25 lira arasında olduğunu söyledi.

Müşterilerin, genellikle çifte kavrulmuş ve gül kokulu lokumlara ilgi gösterdiğini dile getiren Çam, “Çifte kavrulmuş lokumu kilosu 30 lira, meyveli grupların kilosu 12 lira, özel lokumları 30-40 liradan satıyoruz.” Şimdiden Tüm halkımız Ramazan Bayramını kutluyorum şeklinde konuştu.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir