BAYRAKDAR Mazbatasını Aldı

Hamamözü Belediye Başkanı Bayrakdar Mazbatasını Aldı

MHP’den Hamamözü Belediye Başkanı seçilen Fatih Bayraktar, mazbatasını alarak göreve başladı.

Bayraktar’a mazbatası, Gümüşhacıköy Hükümet binasında İlçe Seçim Kurulu yetkilileri tarafından verildi. 

Daha sonra MHP Amasya İl Başkanı Erhan Demir ve partililerle Garip Hafız Hazretlerinin kabrini ziyaret eden Bayraktar, ardından Hamamözü Belediye Başkanlığı binasına giderek görevi Başkan Yardımcısı Yusuf Candemir’den devraldı.         MHP Amasya İl Başkanı Demir,”31 Mart Mahalli idareler seçimleri sonunda Hamamözü seçmenlerimizin teveccühü ile çok kıymetli ağabeyimiz Fatih Bayrakdar Belediye Başkanı seçtiniz, Gümüşhacıköyde maz-batamızı aldık şimdi burada  devir teslimimizi hep beraber yapıyoruz. Belediye Başkanı seçilen Fatih ağabeyimizi tebrik eder başarılar dilerim dedi.

        Devir teslim töreninde bir konuşma yapan Hamamözü Belediye Başkanı Fatih Bayrakdar, bana sizlere, bu ilçeye hizmetkar olma lütfunu bahşettiği için Allaha şükür ediyorum.

        Bana sizin gibi hemşeriler, dostlar, kardeşler verdiği için Rabbime binlerce kez şükür ediyorum. Yoğun bir çalışma süreci sonunda, sizlerin teveccüh ve desteği, Rabbimin lütfuyla başkanlığa, şehri eminliğe, halka hizmet makamına ulaştık.

 Biz 7’den 70’e bütün hemşerilerimizin dertlerine koşmada Mevlana’nın tabiri ile akarsu gibi olacağız. Hiddette, öfkede, kızgınlıkta, kırmada, üzmede, asabiyette ölü gibi olacağız. Birleştirici, uzlaştırıcı, sorun çıkaran değil çözüm odaklı olacağız.

            Her daim istişare ile işleri göreceğiz. 7 yaşındakinin de 70 yaşındakinin de, başımızın tacı hanımefendilerinde, emeğini ilçemizden esirgemeyen beyefendilerin de hayallerini arzularına değer vererek, emir telaki edeceğiz.

Kıymetli gönül dostlarım, hemşerilerim, Hamamözü sevdalıları;

            Vaat ettiğimiz projeleri sizlerin duaları ile destekleri ile inşallah tek, tek hayata geçireceğiz. Memlekete hizmette size hizmette; durmaya, dinlenmeye hakkımız yok. Ömür kısa zaman yok. Bundan sonra uysallık bize, gönül almak bize, hoş görü bize, adalet bize, gayret, sabır ve sebat bize bir görevdir.

            Değerli kardeşlerim Bugün 4 Nisan Rahmetli Başbuğumuz Alparslan Türkeş ne demişti bizlere; hepiniz birer Türk Bayrağısınız; lekelenmeyin, kirlenmeyin, yere al bayrağımızı düşürmeyin. İşte bizde bu emre uyarak taşkınlık yapmayacağız. Bizleri takip edin, rahat olun. Bizler engelleri tuzakları aşmak için varız.

       Hamamözü’nü huzurun, sevginin, güzelliğin başkenti yapma yolunda Cenabı Haktan yardım, sizlerden dua bekler, destekleriniz için tekrar teşekkür ederim.  Sağduyunun birlikteliğin-de bir hizmet dönemi temennisiyle Allah’a emanet olun .

                Yüce Allah Yar ve Yardımcımız Olsun dedi.

            Konuşmaların ardından dualar edilerek  kurban kesildi.              Hamamözü Belediye Başkanı  Fatih Bayrakdar Makamında tebrikleri kabul etti.

Yanıtla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir