Başkan ÖZYOL, Sahada Çalışmaları İnceledi

İlçemiz Belediyesi bir yandan halk sağlığını korumak adına önemli uygulama ve çalışmaları hayata geçirirken, bir taraftan da ilçenin önceliği olan acil ihtiyaçları da hızla çözüme kavuşturuyor.

Saha denetimlerini yoğunlaştıran Başkan Özyol; “Hedefimiz, kalıcı çözümler üretmektir” dedi.
İlçemiz Belediye Başkanı Zehra Özyol, ilçenin farklı bölgelerinde devam eden saha çalışmalarını yakından takip ediyor.
​Bu kapsamda Fen İşleri Müdürlüğü tarafından ilçe genelinde yürütülen yol yapım ve kilit parke kaldırım çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Özyol, teknik ekibinden bilgiler alırken, mahalle sakinleri ve esnafla da ilgilenerek taleplerini dinledi.
​ İlçenin daha güzel ve modern bir görünüme kavuşması için çalışan ekiplerine işlerinde kolaylıklar da dileyen Başkan Özyol; “Vatandaşlarımızın beklentilerini karşılamak için tüm ekibimizle birlikte var gücümüzle çalışıyoruz. Koronavirüsle mücadele sürecinde rutin hizmetlerimizi de aksatmadan sürdürüyoruz, kilit parke taşlarını mahallelerimizde ihtiyaç duyulan noktalara döşeyerek, kaldırım çalışması yapıyoruz. Aynı zamanda asfalt yama çalışmalarımız da devam ediyor. Saha denetimlerimizi yaparak çalışmalarımızla ilgili istişare ediyoruz. Amacımız, yaptığımız işi eksiksiz bir şekilde tamamlayarak vatandaşımıza kaliteli hizmet sunmaktır” diye konuştu.


Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir