Başkan ÖZYOL Hayvan Pazarını Ziyaret Etti

İlçemiz Belediye Başkanı Zehra Özyol, Kurban Bayramı öncesinde Arefe günü kurbanlık satışı yapılan Hayvan Pazarını ziyaret ederek hayvan satımı ve hayvan alımı yapan vatandaşlarla bir araya geldi.
Başkan Özyol, vatandaşları Kurban Bayramı öncesinde uyararak, mutlaka maske takılması, sosyal mesafeye ve hijyen kurallarına uyulması çağrısında bulundu.

Kurbanlık hayvanın satışa çıkarıldığı pazarda bir süre gezip vatandaşlarla sohbet eden Başkan Zehra Özyol, satıcılara hayırlı işler dileyerek bayramlarını kutladı. Kurban bayramı öncesinde tüm hazırlıkların tamamlandığını belirten Başkan Özyol, hayvan pazarında koronavirüs tedbirlerinin de en üst seviyede olduğunu söyledi.
Başkan Özyol, “Vatandaşlarımızın burada gönül rahatlığıyla kurbanlıklarını alıp satabilmeleri için en iyi koşulları hazırladık. Belediye görevlilerimiz pazar girişinde  vatandaşın ateşini ölçüp, eldiven ve maske dağıtımı yapıyor, Veterinerimizde hayvan pazarında hazır bulunarak halkımıza hizmet veriyor. Bu mübarek arife gününde burada bulunan vatandaşlarımızın kurban ve alışveriş heyecanına ortak olup bayramlarını kutladık” dedi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir