Başkan ÖZYOL Çalışmalarımız Daha Yaşanır Bir Gümüşhacıköy İçin

Gümüşhacıköy Belediyesi tarafından, ilçenin dokusuna uygun minibüs bekleme durakları yapıldı.

Ahşaptan yapılan duraklar vatandaşlar arasında memnunluk yarattı. Çalışmalarımız daha yaşanır bir Gümüşhacıköy için” diyen İlçemiz Belediye Başkanı Zehra Özyol, Gümüşhacıköy’e hizmet etmek için çalışmalarını sürdürdüklerini ifade ederek, İlçemize ilk olarak yapılan ahşaptan durakların büyük ilgi gördüğünü söyledi.

Belediye Fen İşleri Müdürlüğünün yürüttüğü çalışmayla otobüs durakları modern ve konforlu hale getiriliyor.

Şehrin Muhtelif yerlerine konulan ahşap otobüs durakları vatandaşlar tarafından ilgi görüyor.

Özgün tasarımlar ile üretilen ahşap duraklar ihtiyaç doğrultusuna şehrin belirli yerlerine yerleştiriliyor.

Başkan Özyol yapmış oldukları çalışmalarla Gümüşhacıköylü hemşerilerimizin rahatlığını önemsediklerini ifade ederek, otobüs duraklarına hemşerilerimizin taleplerini göz önüne alarak tespit edilen bölgelere yerleştirmelerini gerçekleştiriyoruz, Buralarda baharda yağmurdan, yazın sıcaklardan, kışın ise kar ve soğuktan koruyacaktır. Hemşerilerimize hayırlı olsun. Bütün çalışmalarımız daha yaşanır bir Gümüşhacıköy için” ifadelerine yer verdi.
Durakları kullanan vatandaşlar yapılan çalışmalardan dolayı Gümüşhacıköy Belediyesine teşekkür ederek, özellikle yaz aylarında güneşten fazla etkilendiklerini dolayısıyla yapılan çalışmanın kendilerini çok rahatlattığını belirterek Belediyemizden ve Belediye Başkanımız dan Allah razı olsun dediler.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir