Başkan CİVEK Vatandaşı Dinliyor

AK Parti Gümüşhacıköy İlçe Başkanı Ömer Civek, esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek sorunlarını ve taleplerini dinlemeye devam ediyor.

Ziyaretler kapsamında Gümüş’te vatandaşlarla sohbet eden Başkan Civek ve yönetim kurulu üyeleri, vatandaşların yaşadıkları sorunları dinledi.

İlçemizde sık, sık mahalle muhtarlarıyla bir araya gelen, Esnafla görüşen, Başkan Civek, vatandaşların taleplerini dinliyor.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın çizdiği vizyon doğrultusunda, ilçe sakinleriyle sürekli istişare halinde olduklarını belirten Civek, “Bizim siyaset anlayışımızda geceli gündüzlü çalışmak var, bize verilen görevin emanet olduğunun farkında olarak hizmet etmeye gayret gösteriyoruz, siyaset yaparken hem Hakkın rızasını gözetiyoruz, hem halkın rızasını gözetiyoruz. Liderimizi örnek alarak sürekli hemşerilerimizle hasbi hal olmaya çalışıyoruz. Anlattıkları dertlerini sıkıntılarını, çözmeye gayret ediyoruz. Biz parti olarak sadece seçim dönemlerinde değil, sürekli vatandaşlarımızla bir aradayız” dedi.

Başkan Civek, AK Parti Gümüşhacıköy İlçe teşkilatı olarak ziyaretlerini bundan sonra da sürdüreceklerini belirtti.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir