AYYILDIZ Verdiği Sözleri Yerine Getiriyor

2 Mart 2019 tarihinde yapılan S.S. Saray Sulama Kooperatifine Yönetim Kurulu başkanı Seçilen Cem Ayyıldız gazetemize açıklamalarda bulundu.

Kongrede yapmış olduğu konuşmada Kooperatifin Devlet Su İşlerine olan borcun tamamının ödenip sondajların yenilenmesi vaat eden  Kooperatif Başkanı Ayyıldız, çok şükür üyelerimize kongremizde vermiş olduğumuz sözleri bir, bir yerine getirmenin mutluğunu yaşıyoruz. Devlet Su İşlerine olan geri ödeme borçlarımızın tamamını kapatıp 5 sondajımız olan, Kerimoğlu, Bekçi Aziz, Çürüklük, Çerezci ve Yeni Çetmi yolu sondajlarımızın yenileme başvuruları kabul edilmiş olup en kısa zamanda sondajlarımız yenilenecektir.

Özel İdare tarafından planlaması yapılan yeni Çetmi yolu ve Çerezci sondajlarının kapalı sulama sistemine geçirilmesi çalışmaları devam etmektedir ayrıca Kerimoğlu sondajının Kanlı bağlar mevkisine uzatılıp hattın büyütülmesi projesi üzerinde çalışmalarımız devam etmektedir.

Kooperatif üyelerinin hakkını her zaman her yerde arayacağını söyleyen Ayyıldız, Şu anda tüm sondajlarımız aktif durumda personellerimizle birlikte çiftçilerime hizmet etmeye devam edeceğiz dedi.

Yanıtla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir