AK Parti Maske ve Dezenfektan Dağıttı

AK Parti Gümüşhacıköy İlçe Teşkilatı, korona virüs tedbirleri kapsamında ilçenin çeşitli muhtelif ana arterler ile kapalı pazar yerlerinde esnaf ve vatandaşlara Maske ve dezenfektan dağıttı.

AK Parti Gümüşhacıköy İlçe Başkanı Yakup Doluel, AK Parti Amasya Milletvekili Hasan Çilez, İl Genel Meclis Üyesi Cahit Çelik ve yönetim kurulu üyeleri İlçemizde Cuma günü kurulan pazar yerine alışveriş yapmak için sokağa çıkmak zorunda olan vatandaşlara ve pazarcı esnafına maske ve dezenfektan dağıtımı yaptı.

AK Parti İlçe Başkanı Yakup Doluel, “Sizin sağlığınız bizim için her şeyden önemli, Sosyal mesafe kuralına dikkat edelim ve maskesiz dışarı çıkmayalım, Bu süreci sağlığımıza bir zarar gelmeden atlatmak için el ele vererek kurallara uymamız gerekmektedir” diye konuştu.

AK Parti Amasya Milletvekili Hasan Çilez, Devletin salgın hastalığın önlenmesi için her türlü önlemi aldığını belirterek, “Yeni tip Korona virüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında Gümüşhacıköy İlçemizde maske ve dezenfektan dağıtımı yapıyoruz ” dedi.
Vatandaşlar, devletin aldığı tüm önlemleri yerinde gördüklerini belirterek memnuniyetlerini ifade ederken, AK Parti İlçe Başkanlığı başta olmak üzere Maske ve dezenfektan dağıtılmasında emeği geçenlere teşekkür ettiler.

AK Parti Amasya Milletvekili Hasan Çilez, semt pazarında maske dağıtımı gerçekleştirdiklerini söyleyerek, “Amacımız, koronavrüsüne karşı halkımızın maske kullanımını sağlamak, halkımızı bilinçlendirmektir. Öncelikli hedefimiz halkımızın sağlığıdır. Maske dağıtımı yaparak çeşitli uyarılarda da bulunduk” dedi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir