AK Parti İlçe Teşkilatında Bayramlaşma

AK Parti Gümüşhacıköy İlçe Teşkilatında Kurban Bayramı dolayısıyla bayramlaşma programı düzenlendi.

Parti binasında gerçekleştirilen programda, partililer ile vatandaşlar bayramlaşarak sohbetlerde bulundular.

Tüm İslam Alemi ve İlçe Halkımızın bayramını kutlayan AK Parti Gümüşhacıköy  İlçe Başkanı Yakup Doluel ise, birlik ve beraberlik içerisinde bayramın manevi atmosferini halkımızla paylaşarak bir bayramı daha kutlamaktan büyük memnuniyet duyduklarını belitti.

Partililerin bayramını kutlayan AK Parti İl Başkanı Mehmet Ünek, 18 yıldır AK Parti kadroları ülkemizde çok güzel hizmetler yaptı, başlangıçta önümüze birçok engeller vardı, ama bunların hepsini geçtik ve şimdi daha güçlü bir Türkiye olduk, Her geçen gün de ülkemiz daha da güzel günlere gitmekte, daha önce hayal bile edilemeyen şeyler teker, teker gerçekleşiyor ve ülke olarak oldukça güzel günler yaşanmakta bunun sebebi olarak ta Türkiye’nin her alanda daha güçlendiğini, birlik ve beraberliğimizi arttırarak çok daha güzel günler yaşayacağız, partililerimiz ve hemşerilerimizin Kurban bayramını kutluyorum dedi.

AK Parti Amasya Milletvekili Hasan Çilez, ise yaptığı konuşmasında, “Kurban Allah’a yaklaşmak ve kurbanı ve bayramın güzelliklerini de din kardeşlerimizle paylaşarak insanlar arasındaki birlik, beraberlik ve dayanışmayı arttırmak suretiyle tüm bu güzellikleri paylaşmaktır. Parlamento çalışmalarına ara verdikten sonra Amasya ve ilçelerimizde çeşitli program ve ziyaretlere katılıyoruz. Öncekine göre hep birlikte daha çok çalışacağız. AK Parti yatırım ve hizmetleri ile halkın gönlüne girmiş bir siyasi partidir. Milletimizin arzu ettiği hizmetleri yaparak daha güçlü bir Türkiye için gayret gösteriyoruz. Eksiklerimizi ve yanlışlarımızı düzelterek daha güçlü bir ülke için ne gerekirse yapıyoruz. Tüm insanlığın ve Müslümanların güçlü bir Türkiye ye çok ihtiyacı var. Allah birlik ve beraberliğimizi arttırsın. Kurban Bayramınız mübarek olsun” dedi.

Program, partililer ile vatandaşların sorun ve de taleplerinin dinlenmesiyle sona erdi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir