Ak Parti İlçe Teşkilatı Milletvekillerini Ziyaret Etti

Ak Parti Gümüşhacıköy İlçe Teşkilatı TBMM’de Milletvekillerini Ziyaret Etti

Ak Parti Gümüşhacıköy İlçe Başkanı Yakup Doluel ve Yönetim Kurulu üyeleri, İl Genel Meclisi Üyesi Hasan Çınar, Belediye Meclis Üyesi Ahmet Cömert, TBMM’de AK Parti Amasya Milletvekili Hasan Çilez, Mustafa Levent Karahocagil’i ziyaret ederek hayırlı olsun dileğinde bulundular.

İlk olarak hayırlı olsun temennilerinde bulunan ilçe teşkilatı, daha sonra Gümüşhacıköy ile ilgili görüş alışverişinde bulundu.

Milletvekili Hasan Çilez,  Mustafa Levent Karahocagil ziyarette yaptığı konuşmada Gümüşhacıköy İlçe Başkanımız Yakup Doluel ve Kıymetli Gümüşhacıköy teşkilatımız bizleri ziyarette bulundular. Nazik ziyaretlerinden ve hoşsohbetlerinden dolayı kendilerine teşekkür ederim dedi.

24 Haziran seçimlerinden sonra Mecliste Amasya’yı temsil eden Milletvekillerinin çalışmalara başladığını ifade eden İlçe Başkanı Yakup Doluel, ziyaret hakkında şu açıklamalarda bulundu; ‘’24 Haziran seçimlerinde vatandaşlarımızın oyu ile seçilen ve ilimizi temsil etmek üzere TBMM’de çalışmalarına başlayan Milletvekillerimiz Hasan Çilez ve Mustafa Levent Karahocagil’e hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. İlçemize yapılacak yatırımlar, devam eden projeler, ihtiyaçları gibi birçok konuda istişarede bulunduk, Meclis çalışmalarında kendilerine başarılar diliyorum’’ dedi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir