3. Gümüşhacıköy Süper Enduro Yarışları Yapıldı

Gümüşhacıköy süper Enduro yarışları, Gümüşhacıköy Motor Sporları ve Moto Offroad Spor Kulübü Derneği tarafından Gümüşhacıköy ilçemizde 27 Ekim 2019 Pazar Günü Çamtepe Göleti mevkiinde gerçekleşti.

Ulusal düzeyde yapılan süper Enduro yarışlarına Samsun, Çorum, Sivas, Tokat, Yozgat, Amasya İlleri başta olmak üzere 32 sporcu katıldı.

Gümüşhacıköy Motor Sporları ve Moto Offroad Spor Kulübü Derneği Başkanı Fevzi Alpaslan, bu sene süper Enduro yarışlarının 3. sunu yapmış bulunmaktayız. Bu tür etkinliklerin ilçemizin tanınmasına katkı sağlamaktadır. Yarışların düzenlenmesinde desteklerini esirgemeyen herkese teşekkür ederim.

2 Etap olarak düzenlenen Gümüşhacıköy süper Enduro yarışlarına Kaymakam Mehmet Deniz Arabacı, Belediye Başkanı Zehra Özyol, Jandarma Komutanı Jan. Asb. Kd. Çvş. Aziz Bektaş Kaymak, protokol üyeleri, Gümüşhacıköy halkı ve motor sporseverleri katıldı.

Gümüşhacıköy 3. 2019 yılı süper Enduro yarışlarında birinciliği Çorum bölgesinden Emirhan Korkmaz totalde 430 saniye ile, ikinciliği Tokat Zile bölgesinden Mustafa Öce 431 saniye ile ve üçüncülüğü ise Çorum bölgesinden Mustafa Korkmaz 437 saniye ile kazandı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir