2019 Yılı Faaliyet Bilgilendirme Toplantısı

2019 Yılı Faaliyet Bilgilendirme Toplantısı yapıldı.

İlçemiz Kaymakamı Mehmet Deniz Arabacı Başkanlığında yapılan toplantıya, Belediye Başkanı Zehra Özyol,  İlçe Jandarma Komutanı Aziz Bektaş Kaymak, Emniyet Müdürü Sezgin Çelik ile ilçemizdeki tüm kurum müdürleri katıldı.

Haftanın Cuma günleri İlçe Halk Kütüphanesi “Misak-ı Milli Toplantı Salonu”nun da yapılacak olan sunumlar için, tüm kurumlarımız altı guruba ayrılmıştır.

03 Ocak 2020 Cuma günü 1. Gurupta sunumlar; mevcut durum, personel, faaliyetler, gerçekleştirilen ve yapılması planlanan projeler hususlarında gerçekleşti. 

İlçe Nüfus Müdürlüğü bilgilendirmesi, Kurum Müdürü Şerif Arlı, İlçe Halk Kütüphanesi Müdürlüğü bilgilendirmesi, Kurum Müdürü Mustafa Barbak, PTT Müdürlüğü bilgilendirmesi, Kurum Müdür V. Şahin Sanan, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bilgilendirmesi, Kurum Müdürü Fatih Bayram tarafından yapıldı.

Soru cevap yöntemiyle geçen toplantıda Kaymakam Arabacı, Kurumlar arası işbirliğinin önemine dikkat çekti. Bu toplantının amacı kurumlar arası iletişim ile ortak çalışma alanları hususlarında birlikteliği sağlamak, kurumlarımızı bilgilendirmek,  sorunlara karşı çözüm önerilerimizi konuşup tartışmaktır ifadelerini kullandı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir