2019 Yılı Faaliyet Bilgilendirme Toplantısı

2019 Yılı Faaliyet Bilgilendirme Toplantısının 2. si Gerçekleştirildi.

Toplantı İlçemiz Kaymakamı Mehmet Deniz Arabacı Başkanlığında, Belediye Başkanı Zehra Özyol, Jandarma Komutanı Aziz Bektaş Kaymak, Emniyet Müdürü Sezgin Çelik ile ilçemizdeki tüm kurum müdürleri katıldı.
09 Ocak 2020 Perşembe günü saat 10.30 da İlçe Halk Kütüphanesi “Misak-ı Milli Toplantı Salonu”nunda beş kurumun daha bilgilendirme sunumları yapıldı.

2. Gurupta sunumlar; mevcut durum, personel, faaliyetler, gerçekleştirilen ve yapılması planlanan projeler ve bütçe hususlarında gerçekleşti.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bilgilendirmesi, Kurum Müdürü Ercan Gültekin, İlçe Malmüdürlüğü bilgilendirmesi, Kurum Müdürü Nafi Çelik, Milli Emlak Şefliği bilgilendirmesi Şef Fatih Bekar, PTT Müdürlüğü bilgilendirmesi, Kurum Müdür V. Şahin Sanan, Tapu Müdürlüğü bilgilendirmesi, Kurum Müdürü Rafet Çatalkaya tarafından yapıldı.

Kaymakam Arabacı, yapılan bilgilendirme toplantılarının halkımıza da açık olduğunu, her kurumun yöneticisi tarafından sunulan bilgilendirmelerin de diğer kurumlara fayda sağladığını ifade etti.

Faaliyet Bilgilendirme Toplantıları ilçemizde haftanın perşembe günleri devam edecektir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir